|   
    MENIU :
 Home
 Realizam
 Soft interactiv
 Lucrari/Cursuri
 Download
 Dispozitive - Circuite
 Biblioteca - Simboluri
 Librarie
 Dictionar explicativ
 Biblioteca - Carti
 Magazine
 Scheme
 Anunturi
 Forum
 Articole
 Linkuri
 Contact

 Revista InfoElectronica
noua revista infoelectronica

  
AFBR-79E4Z QSFP+ Module Noul modul pentru fibra optica de la Avago Technologies (23.11.2010) Comentarii(0)


Modulele sunt conforme cu standardele IEEE 802.3ba  40GBASE  SR4.
Ofera o flexibilitate maxima pentru diverse conexiuni  pe sisteme prin cablu.
http://www.replicasrelojessuizos.com
Transmisia datelor (la 10Gbps) se realizeaza cu fibra OM3 pana la 100m sau OM4 pana la 150m, aceasta la o lungime de unda de 850 nm.tag heuer replica watches




sursa: Electronic Products

  Comentarii(0)

  

 Facebook:


   Yahoo ID:
 
Site Admin:
Yahoo Messenger Status  
 
Redactor Sef Revista:
Yahoo Messenger Status  
 
Webmaster:
Yahoo Messenger Status  
 

 STATISTICI :  Vizitatori unici: 159809  Accesari: 2446674  Ultimul Update: 01 Septembrie 2008
  © 2011 InfoElectronica
   Powered by DigitalServ.Ro MEDIA